Стрижка бороди

Ответить
Аватара пользователя
Марисско
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 03 янв 2023, 11:12

Стрижка бороди

Сообщение Марисско » 18 фев 2023, 10:54

Я в Києві недавно і не дуже знаюсь що де знаходиться. Потрібно привести до ладу мою бороду та зробити стрижку. Порадьте куди звернутись, щоб зробили добре. Може де відгуки можна знайти про роботу майстрів?

Аватара пользователя
Ангелка
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 15 окт 2021, 09:58

Стрижка бороди

Сообщение Ангелка » 18 фев 2023, 11:01

По барбершопам можете знайти інформацію на 2gis.ua. Там є адреси і відгуки клієнтів. Я так собі все шукаю -зручно що все в одному місці є.

Аватара пользователя
НотКоролев
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 05 янв 2023, 02:22

Стрижка бороди

Сообщение НотКоролев » 18 фев 2023, 11:15

Так, перукарень для чоловіків зараз дуже багато, що радує, бо раніше таких майстрів можна було на пальцях руки порахувати. І майстерність їх дуже висока. Я кілька раз був у майстрів Frisor barbershop Мені подобається, що в них поєднанні старовинні традиції з технологіями з новими техніками та прийомами. В результаті виходить індивідуальний впевнений образ.

Ирина5
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 26 июл 2023, 13:53

Стрижка бороди

Сообщение Ирина5 » 26 июл 2023, 13:54

Я в Києві недавно і не дуже знаюсь що де знаходиться. Потрібно привести до ладу мою бороду та зробити стрижку. Порадьте куди звернутись, щоб зробили добре. Може де відгуки можна знайти про роботу майстрів?
По барбершопам можете знайти інформацію на 2gis.ua. Там є адреси і відгуки клієнтів. Я так собі все шукаю -зручно що все в одному місці є.

Ответить